HEADER WARSZTATY
plansza 0

Zapraszamy na warsztaty aktorskie prowadzone przez cenionych i doświadczonych: Prof. Waldemara Krzystka – reżysera takich filmów jak “Mała Moskwa”, “80 Milionów”, “Fotograf”, “W Zawieszeniu”, czy serialu “Anna German, zdobywcy Złotych Lwów i innych prestiżowych nagród… oraz przez Pawła Krawczyka – reżysera i operatora kilkudziesięciu teledysków muzycznych i reklam, wieloletniego wykładowcy sztuki montażu filmowego.

Podczas 4 godzinnych warsztatów kursanci nabędą podstawową wiedzę z zakresu metod doskonalenia istoty warsztatu w sztuce aktorskiej, poprzez indywidualne, oparte na ćwiczeniu przed kamerą, umiejętności świadomego posługiwania się ciałem i głosem. Zapewniamy indywidualną pracę w zespołach dwuosobowych nad powtarzalnością i szybkim reagowaniem na uwagi reżyserskie, nagłe zmiany w scenariuszu czy nowe warianty dubli. Uczestnicy kursów posiądą umiejętności związane ze swobodnym poruszaniem się w przestrzeni filmowej.

Nasze warsztaty to zaawansowane i intensywne zajęcia aktorskie przed kamerą, oparte na realizacji konkretnych scen dramatycznych m.in. autorskich scenariuszy Waldemara Krzystka, w różnych planach filmowych i stałym kontakcie z reżyserem i operatorem. Indywidualne konsultacje z reżyserem pozwolą na doskonalenie istoty warsztatu w sztuce aktorskiej, i wydobycie z aktora jego mocnych stron, a także prawdy, która pozwoli uwierzytelnić graną przez niego postać. To lekcje dla aktorów chcących wzbogacić oraz ulepszyć swój warsztat i przede wszystkim pozyskać demo – niezwykle wartościowy materiał prezentacyjny do wzbogacenia swojego dossier.
To także kursy dla młodych adeptów aktorstwa (od 14 roku życia), którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z filmem lub planują zdawać do szkół aktorskich. Pod okiem profesjonalnych twórców, uczestnicy zmierzą się ze wszystkimi etapami przygotowania sceny aktorskiej, nauczą się, jak poprawnie interpretować tekst, jak wydobyć z siebie prawdę i nadać postaci realistyczny kształt. Możecie liczyć na cenne uwagi dotyczące pracy przed kamerą, inscenizacji i ruchu scenicznego, tak ważnych na profesjonalnych planach zdjęciowych. To także okazja by dowiedzieć się, jak uniknąć podstawowych błędów i jak wykorzystywać swoje słabości, by przerodziły się one w atuty, a przede wszystkim, to możliwość uzyskania własnego demo – nakręconej i zmontowanej, kilkuminutowej sceny filmowej oraz video wizytówki z Waszym udziałem. Staną się one niezbędnym dowodem Waszych umiejętności, podczas każdego castingu, do którego będziecie przystępować w drodze po “rolę życia”
Czy oferujemy oprawiony dyplom, dobrą zabawę i przyjazną atmosferę? Nie. Oferujemy ciężką, intensywną pracę – pot, krew i łzy, z przerwą na kawę 😉 pracę, która ma przynieść realne efekty w postaci pozyskania praktycznej wiedzy oraz nagrania filmowego, ponieważ na zakończenie warsztatu uczestnicy otrzymują zmontowaną scenę ze swoim udziałem do poszerzenia swojego aktorskiego portfolio. Dodatkowo, po nagraniach kursant weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, dzięki której otrzyma 10 fotografii. Uczestnictwo w naszych warsztatach jest oczywistą szansą zdobycia roli w filmie, serialu, teledysku bądź reklamie prowadzących zajęcia.

Czas trwania warsztatów: 4 godzin

Cena: 600zł/os

Ilość osób: Maksymalnie dwu osobowe grupy (możliwość wskazania sobie własnego partnera do gry)

Miejsce: Wrocław, Pl. Orląt Lwowskich 2

Otrzymujecie:

  • lekcję
  • zmontowaną scenę video z Waszym udziałem
  • video wizytówkę
  • sesję fotograficzną (10 fotografii) OPCJONALNE
NaszeStudio